START

Lawinowy i niespotykany dotąd w historii naszego kraju rozwój motoryzacji, spowodował pojawienie się na naszych ulicach dużej liczby samochodów zarówno nowych jak i używanych sprowadzonych z krajów Unii Europejskiej.

Samochód przestał być nieosiągalnym luksusem i stał się przedmiotem powszechnego użytku, niezbędnym w życiu codziennym, jak również niezastąpionym w wykonywaniu pracy zawodowej przez wielu ludzi.

Ze względu na wysoką niezawodność współczesnych pojazdów, rzadko osiągają one stan permanentnej niesprawności, prowadzącej do unieruchomienia pojazdu w najmniej odpowiednim momencie.

Pewne procesy zachodzą w sposób niezauważalny dla użytkownika, i chociaż producenci wyposażyli nasze samochody w pewne systemy samodiagnozy, to jednak nie są one rozwinięte we wszystkich pojazdach, a w starszych są mocno ograniczone.

Jeżeli chcemy aby nasz pojazd był niezawodnym urządzeniem codziennego użytku, niezbędne jest wykonywanie obsług okresowych i napraw w specjalistycznych warsztatach.

Ze względu na złożoność budowy i zastosowaniu elementów elektroniki naprawa i obsługa wymaga profesjonalnego oprzyrządowania i wiedzy.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie zarówno obsługi okresowej samochodów, badań technicznych w celu przedłużenia ważności dowodu rejestracyjnego, jak również wszelkiego rodzaju naprawy mechaniczne silników, układów napędowych, podwozia.

Stosujemy nowoczesne urządzenia diagnostyczne łącznie z diagnostyką elektroniki silnika, układów hamulcowych ABS, układów ESP i ASR.
 
     
 
Copyright 2006 KZNS - Serwis sp. z o.o.
Designed by lk-softworks
 
   
 
Rozszerzona wersja strony HTML + Javascript